IVDrip

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą pozbyć się uciążliwego kaca, przygotowaliśmy rozmaite pakiety kroplówek pozwalające na szybki powrót do formy.

Body Move Sp. z o.o.

W przypadku bólu kolana, biodra, lub barku, należy przeprowadzić badanie USG w celu właściwego zdiagnozowania problemu.

MobilnePielegniarki.pl

Nasi medycy gwarantują indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zabiegu, bardzo dokładnie zapoznajemy się z potrzebami współpracujących z nami osób, tak aby zapewnić im w pełni satysfakcjonującą obsługę.

Centrum Zdrowia Dziecka Pegaz Gdańsk Przymorze

Jedną ze specjalności naszego Gabinetu jest fizjoterapia. Zapewniamy dokładaną diagnostykę oraz sprawdzone metody leczenia. Centrum Zdrowia Dziecka Pegaz oferuje zarówno fizjoterapię dla dzieci, jak i niemowląt.

Body Move Rehabilitacja

Propozycja naszego Gabinetu spełni oczekiwania osób, które chcą polepszyć jakość swojego życia. Fala uderzeniowa pozwala na leczenie szerokiej gamy dolegliwości.

Fala-uderzeniowa.info

Bez dwóch zdań, fala uderzeniowa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się uciążliwego bólu. Szacuje się, że dzięki wykorzystaniu tej metody leczy się aż 80% przypadków!

Sklep internetowy BeautyK

Jeśli cenisz produkty oparte na naturalnych składnikach, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy m.in. skutecznie działające maseczki, szampony oraz kremy marki Genactiv oraz suplementy pozwalające wzmocnić odporność Twojego organizmu. Nasz asortyment składa się wyłącznie ze sprawdzonych kosmetyków, dzięki którym codzienna pielęgnacja skóry stanie się dla Ciebie przyjemnością. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. […]

MatyDezynfekcyjne24

Oferta mat odkażających firmy Insektpol jest bardzo szeroka. Oferujemy modele przeznaczone do zakładów przetwórstwa spożywczego, obiektów inwentarskich oraz laboratoriów.