Beauty Medica

Domowe zabiegi depilacyjne mogą powodować mało estetyczne podrażnienia. Jeśli zależy ci na gładkiej skórze bez grudek, krostek i wrastających włosków, umów się ze specjalistami z Kliniki Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Beauty Medica w Katowicach.

Esthetic Medical Innovation

Laser frakcyjny Cicu VR posiada trzy głowice: frakcyjną, chirurgiczną oraz automat endowaginalny, dzięki czemu jest urządzeniem niezwykle uniwersalnym. Wyróżnia się najnowocześniejszą technologią, stabilną mocą oraz równomierną jakością wiązki.

Edi-NM

Zdrowa cera bez zmarszczek to najczęściej oznaka dbałości nie tylko o skórę, ale także o właściwe odżywienie całego organizmu. O tym, jak spowolnić procesy starzenia i pomóc swojej skórze w regeneracji dowiesz się z naszych wpisów na blogu edi-nm.com.

Product Port

Na naszej stronie znajdziesz aktualne informacje dotyczące zdrowego trybu życia. Systematycznie śledzimy najnowsze trendy w zakresie urody oraz odżywania, tak aby nasze artykuły spełniały oczekiwania najbardziej wymagających czytelników.

Konert – Aparaty słuchowe

Szukając odpowiedniego dla siebie aparatu słuchowego, powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Konert. Znajdziesz tutaj urządzenia uznanych marek, które sprawdzają się w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Sprawdzony Fizjoterapeuta

Portal umożliwia umówienie się na prywatną rehabilitację po udarze z fizjoterapeutom, jak również zapewnia dostęp do rzetelnej wiedzy z zakresu medycyny.

HOMINE – Poradnia zdrowia psychicznego

W ofercie centrum zdrowia psychicznego znajduje się leczenie różnego rodzaju zaburzeń, między innymi: autoagresji, depresji, lęków, a także nerwic. Wykwalifikowana kadra pracownicza zajmuje się każdym pacjentem indywidualnie i dobiera drogę leczenia

Salon Kosmetyki Profesjonalnej REVISION

Rozważając różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne często pojawia się obawa o ich skuteczność. Zabiegi kosmetyczne w Revision w Krakowie przeprowadzane są przez profesjonalnych kosmetologów, dlatego też można mieć pewność, że są one dobrane odpowiednio do potrzeb.

Gabinet Stomatologiczny Aldent

Jeśli szukasz profesjonalnego Gabinetu Stomatologicznego we Wrocławiu, koniecznie sprawdź propozycje Aldent. Naszym głównym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki oraz

Sklep zielarski – Zielarnia Evital

Antyoksydanty są substancjami, które powstrzymują lub spowalniają proces utleniania, czyli starzenia komórek naszego organizmu. Przeciwutleniacze występują naturalnie między innymi w ciemnych owocach, truskawkach, czerwonej kapuście,