Jobimet

Niezależnie od tego, czy interesują Cię uniwersalne szafki elektryczne, czy obudowy metalowe, oferta firmy Jobimet okaże się świetnym wyborem. Produkujemy obudowy elektryczne na specjalne zamówienia Klientów!

Siatki Kontenery – Sklep internetowy

Oferujemy siatki na kontenery wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Ich wytrzymałość spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jeśli szukasz optymalnego sposobu na zabezpieczenie ładunku, nasza oferta jest dla Ciebie.

Zimex Scapa

Dostępne w naszej ofercie taśmy dwustronne to produkty o właściwościach, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Z pewnością warto zwrócić uwagę na ich bardzo dobrą przyczepność do stali oraz gotowość do pracy nawet w wyjątkowo wysokich temperaturach.

Sortink

Jeśli szukasz odpowiedniej firmy z miejscowości Kraków, która oferuje odbiór gruzu, koniecznie skorzystaj z naszych usług. Najwyższy standard, terminowość, odpowiednio przeszkolona grupa pracowników, to tylko niektóre z atutów przemawiających za wyborem właśnie nas. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne ceny.