Gawrońscy Sp. z o.o.

Historia firmy Gawrońscy sięga 1997 roku. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam sprawną realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Niupak

W naszej ofercie znajdziesz rękawy foliowe z HDPE i LDPE o rozmaitym charakterze, których jakość w 100% spełni Twoje wymagania. Dostępność wielu typów oraz rozmiarów pozwala na zakup idealnie dopasowanych produktów.

Pabiantex

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że przemysłowe procesy filtracji suchej oraz mokrej mają niebagatelne znaczenie dla przedsiębiorstw działających w branży medycznej, chemicznej czy przetwórczej.

Centrum Spawalnicze SPIDWELD

By wyposażyć swój warsztat spawalniczy w sprzęty, materiały oraz akcesoria do pracy, wystarczy odwiedzić doskonale zaopatrzone Centrum Spawalnicze online, które mieści się pod adresem centrumspawalnicze.pl.

Jera-Tech

Pełen fachowość i nowoczesne rozwiązania technologiczne – korzystając z oferty Jera-Tech, można mieć faktycznie wysokie oczekiwania. Jesteśmy autoryzowaną firmą z dużym doświadczeniem w branży, wobec tego zapewniane przez nas techniki spełniają najwyższe normy.

Ozonator

Ozonator to nie tylko idealne rozwiązanie na to, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z przestrzeni. To także sprzęt, który wytwarzając ozon przyczynia się do całkowitego odkażenia danej przestrzeni.

Jowisz – Dodatki do żywności Sp. z o.o.

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia dwóch magazynów o powierzchni 2000m2 każdy, które znajdują się na osiedlu Glinki, niedaleko biznesowej części miasta Bydgoszcz.

Śmiecio Sp. z o.o.

Z uwagi na sprawdzone metody pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży, firma Śmiecio radzi sobie doskonale z każdym zadaniem. Niezależnie od tego czy chodzi o wywóz gruzu czy wywóz mebli, z pewnością staniemy na wysokości zadania i zapewnimy Ci pożądany standard obsługi.