Primacon

Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowoczesne transportery taśmowe, to świetnie trafiłeś!

Jobimet

Oferta firmy Jobimet to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w optymalny sposób zabezpieczyć swoją infrastrukturę elektryczną. Dzięki zróżnicowanej ofercie, jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego Klienta.

Jobimet

Niezależnie od tego, czy interesują Cię uniwersalne szafki elektryczne, czy obudowy metalowe, oferta firmy Jobimet okaże się świetnym wyborem. Produkujemy obudowy elektryczne na specjalne zamówienia Klientów!

Siatki Kontenery – Sklep internetowy

Oferujemy siatki na kontenery wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Ich wytrzymałość spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jeśli szukasz optymalnego sposobu na zabezpieczenie ładunku, nasza oferta jest dla Ciebie.

Zimex Scapa

Dostępne w naszej ofercie taśmy dwustronne to produkty o właściwościach, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Z pewnością warto zwrócić uwagę na ich bardzo dobrą przyczepność do stali oraz gotowość do pracy nawet w wyjątkowo wysokich temperaturach.

Sortink

Jeśli szukasz odpowiedniej firmy z miejscowości Kraków, która oferuje odbiór gruzu, koniecznie skorzystaj z naszych usług. Najwyższy standard, terminowość, odpowiednio przeszkolona grupa pracowników, to tylko niektóre z atutów przemawiających za wyborem właśnie nas. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne ceny.