Handel-Usługi EUROSCRAP

Rozwiązania firmy Euroscrap łączą w sobie doskonałą jakość oraz przystępną cenę. Dzięki temu, wyroby naszej marki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów!

Anhel – Materace do spania

W ramach naszej codziennej pracy wykonujemy materace dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły, radzimy sobie doskonale z każdym zleceniem.

Pralnia Kolorowa Lublin

Doskonale zdajemy sobie sprawę z rosnących oczekiwań Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im najwyższą jakość obsługi. Nasza pralnia chemiczna może pochwalić się wyjątkowo szerokim zakresem usług.

Chilli Pizza – Białystok

Lokal gastronomiczny Chilli Pizza to idealne miejsce dla miłośników pizzy! Dzięki oryginalnym recepturom oraz zawsze świeżym produktom, od wielu lat spełniamy najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów.

SELF – Psychologia

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby Pacjentów, oferujemy wyjątkowo szeroki zakres usług terapeutycznych. Niezależnie od tego, z jakim problemem się borykasz, z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc!

MTM – Vervo Sp. z o.o.

Firma Vervo działa na rynku od wielu lat. Rzetelne podejście do powierzonych zadań oraz wysoka jakość oferowanych produktów decydują o tym, że nawiązujemy owocną współpracę z wieloma podmiotami z kraju i zza granicy.

Vervo Sp. z o.o.

Jednym z elementów naszej oferty są odkurzacze Atex. Urządzenia z tej kategorii są przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Domek24 – portal budowlany

Nasz portal budowlany powstał z myślą o osobach, które chcą zaaranżować swoje mieszkanie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Śląskie Centrum Szkolenia Transportu

Nasz kurs powstał z myślą o osobach, które chcą zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych. Katowice to miejsce, w którym odbędziesz szkolenie oraz przystąpisz do egzaminu państwowego.

Sonitum

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie zleceniodawców, dlatego systematycznie rozszerzamy naszą wiedzę oraz wdrażamy coraz nowocześniejsze z zakresu adaptacji akustycznych.