Detektywi Detego

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu oraz sprawdzonych metodach pracy, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zlecenia wymagają dyskrecji, dlatego dbamy o poufność zbieranych informacji.

Baltimer Sp. z o.o.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, którego specjalnością jest przetwórstwo rybne, nasza oferta jest dla Ciebie. Działamy w branży od wielu lat, w tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam spełniać oczekiwania każdego przedsiębiorcy.

Dictionaries24.com

Prezentowany darmowy słownik online zapewni Ci pomoc w tłumaczeniu nieznanych słówek. Z uwagi na fakt, że obsługuje on szeroką gamę języków, z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Corneco Sp. z o.o.

Firma Corneco dba zarówno o wysoką skuteczność, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych działań. W ramach naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie zlikwidować insekty.

Insektpol

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera oferującego usługi związane z likwidacją owadów, nasza oferta jest dla Ciebie. Dezynsekcja proponowana przez Insektpol obejmuje szeroki zakres usług.

Kancelaria Prawna WMC

Jedną z głównych specjalizacji naszej kancelarii jest prawo rodzinne. Bardzo sprawnie rozstrzygamy kwestie majątkowe związane m.in. z podziałem majątku przy rozwodzie.

MatyDezynfekcyjne24.pl

Firma Insektpol oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie dezynfekcji. Nasze produkty są wytwarzane z dużą starannością, tak aby zapewniały maksymalną ochronę przed bakteriami.

Korniki-Drewno.pl

Celem naszej firmy jest oferowanie usług dopasowanych do potrzeb szerokiego grona odbiorców. Z doświadczenia wiemy, że szkodniki mogą pojawić się praktycznie w każdym obiekcie.

Charon Mirosław Tyl

Utrata kogoś bliskiego zawsze wiąże się ze smutkiem i żalem. Doskonale wiedzą o tym, nasi specjaliści, którzy na co dzień przeprowadzają międzynarodowy transport zwłok.

Corneco – zwalczanie szkodników drewna

Owady żerujące w drewnie stanowią w naszym kraju bardzo powszechny problem. Można je spotkać zarówno w mieszkaniach, kościołach, jak i innych obiektach wykorzystujących drewno jako element konstrukcyjny.