Montel Remonty

Nasza oferta stanowi idealne rozwiązanie dla osób zainteresowanych usługami remontowymi w mieście Poznań. Remonty wykonywane przez naszą firmę obejmują kompleksowe działania mające na celu pełną modernizację pomieszczeń.

Salon drzwi i podłóg Progress Design

Oferta firmy Progress Design to dowód na to, że wysoka jakość może iść w parze z przystępną ceną. Nasze produkty stanowią efekt pracy cenionych na rynku producentów, dzięki czemu przez wiele lat świetnie spełniają swoją funkcję.

Arctom

Firma Arctom zlokalizowana w Przeciszowie przy ulicy Sosnowej 4 w województwie małopolskim swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. Jest polskim producentem daszków i zadaszeń nad drzwi oraz zadaszeń balkonowych i tarasowych.

DiT Usługi

Mając na uwadze rosnące oczekiwania Klientów, cały czas poszukujemy optymalnych rozwiązań w zakresie likwidacji szkodników. Wykorzystywane przez nas środki są bezpiecznie dla ludzi i zwierząt oraz umożliwiają skuteczną neutralizację niechcianych lokatorów.

Alfa-Therm

W ofercie firmy Alfa-Therm znajdą Państwo między innymi wysokiej jakości kurtyny powietrzne poziome (montowane nad drzwiami lub bramą) oraz pionowe (montowane z boku).

GTH Polska

Gthpolska.pl to grupa ludzi, którzy od lat odnoszą sukcesy w branży instalacyjnej. Głównym obszarem działań firmy są instalacje klimatyzacyjne oraz wentylacyjne zakładane na terenie Bielsko – Białej i okolic.

Sklep internetowy Posciel.to

Z uwagi na szeroki asortyment, profesjonalne doradztwo oraz korzystne ceny, sklep internetowy posciel.to pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji.

Sprints.pl – A.B.C. Drzwi i Podłóg

W naszej bogatej ofercie znajdziesz wysokiej jakości drzwi dopasowane zarówno do potrzeb mieszkań oraz domów, jak i przestrzeni biurowych. Tacy producenci jak Porta, Asilo, czy Classen dają gwarancję najwyższej trwałości oraz pełnej satysfakcji z użytkowania.

Mefisto Arkadiusz Chow

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Kominki-Mefisto. Wieloletnie doświadczenie i idąca za tym pasja pozwala nam oferować tylko najwyższej jakości kominki.

Darp – posadzki przemysłowe

Podłoga w zakładach produkcyjnych, czy halach przemysłowych z czasem niszczy się. Jest to naturalny proces, wynikający m.in. z oddziaływania na nią środków chemicznych, charakterystycznych dla panującego w danym miejscu środowiska.