Szkofel

Szkofel jest lokalnym przedsiębiorstwem w mieście Jelenia Góra świadczącym usługi takie jak odśnieżanie oraz usługi porządkowe. Zaufanie budujemy na sprawnym i rzetelnym wykonywaniu powierzonych nam zadań

Willanovia

Jeśli interesują Cię wysokiej klasy domy jednorodzinne w miejscowości Warszawa, przedstawiona przez nas oferta jest dla Ciebie. Osada Willanovia łączy w sobie bliskość natury oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Johnson Controls International Sp. z o. o.

Wewnętrzna jednostka wewnętrzna typu split, połączona z zewnętrznym agregatem chłodniczym to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie klimatyzacji.

Complex – okna dachowe

Proponowane okna dachowe Fakro to rozwiązanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Produkty tego producenta zapewniają doskonale doświetlenie wnętrza oraz trwałość na długie lata.

Coopra INT

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę paneli podłogowych, których jakość jest doceniana przez wielu użytkowników. Jednym z ciekawszych rozwiązań mogą okazać się Panele podłogowe Kronopol Aurum.

Roltes – roletki materiałowe Rzeszów

Dostępne w naszej ofercie roletki materiałowe stanowią solidną, a jednocześnie trwałą ochronę przeciwsłoneczną. Są one powszechnie stosowane w wielu domach oraz mieszkaniach.

Ejsmont – kompleksowe projektowanie wnętrz

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z dużym zaangażowaniem podchodzą do swoich codziennych obowiązków. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod pracy, jesteśmy w stanie zrealizować pomyślnie każdy projekt!

Dominanta

Współpracując z nami, w ciągu tygodnia otrzymasz kompletną dokumentację projektową Twojego wymarzonego domu. Grupa Projektowa Dominanta bardzo dokładnie zapoznaje się z oczekiwaniami zleceniodawców, tak aby efekt końcowy naszych działań okazał się dla nich w pełni satysfakcjonujący.

WinRol

Korzystając z oferty WinRol, uzyskasz rolety dopasowane do swoich indywidualnych preferencji. Nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatną wycenę oraz doradztwo w zakresie wyboru właściwych produktów.

J.A.K. CHEMIA S.C.

Oferujemy wyjątkowo trwałe posadzki żywiczne, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest optymalne zabezpieczenie powierzchni.